Inovatyvus paslaugų portalo konstruktorius

Skaitmenizuokite ir valdykite visas savo
organizacijos paslaugas be programavimo
Prisijunkite prie šių modernių organizacijų naudojančių ZebraDoc

Moderni
organizacija

Paslaugų prieinamumas 24/7
Veiklos procesų supaprastinimas,
standartizavimas ir automatizavimas
Tvaresnė alternatyva „popieriniams“ procesams
Aukšta darbo kokybė ir naudotojų pasitenkinimas

Paslaugų portalo konstruktorius

Susipažinkite su konstruktoriaus funkcijomis ir galimybėmis
Paslaugų katalogas ir paslaugų paieška
Išsamios informacijos apie kiekvieną paslaugą pateikimas
Užsakymų būsenos stebėjimas
Paslaugos užsakymo formos pildymas
Papildomų dokumentų pridėjimas
Išankstinė registracija
Tapatybės patvirtinimas
Prisijungimas prie asmeninės paskyros
Susirašinėjimas su paslaugos teikėju
Formų konstravimas
Užsakymo proceso konstravimas
Darbo sekų kūrimas ir konfigūravimas
Paslaugos kortelės kūrimas
Formos komponentų nustatymai
Automatinių e. laiškų šablonų kūrimas
Integracijų parinkimas ir nustatymas
Organizacijos portalo dizaino nustatymai
Pateiktų užsakymų stebėjimas ir valdymas

D.U.K.

Jūs klausiate, mes atsakome

Paslaugų portalų konstruktoriaus naudojimo kaina yra individuali ir priklauso nuo jūsų konkrečių poreikių bei pageidavimų. Norėdami sužinoti tikslią kainą, jums reikėtų užpildyti užklausos formą, kurią rasite ZebraDoc kontaktų puslapyje.

Po užklausos užpildymo, mūsų atsakingas specialistas susisieks su jumis ir padės išsiaiškinti poreikius bei pasiūlys sprendimą, kuris geriausiai atitiks jūsų lūkesčius. Taip pat, šiame etape bus pateikta informacija apie mokėjimo sąlygas.

Ilgalaikė patirtis ir nuolatinis veiklos efektyvumo didinimas įgalina mus savo klientams užtikrinti finansiškai ir techniškai patrauklias paslaugų sąlygas.

Taip, techninis palaikymas yra viena iš svarbiausių paslaugų, kurią teikiame savo klientams. Mūsų komanda nuolat stengsis užtikrinti, kad jūsų naudojamas Paslaugų portalo konstruktorius būtų kuo sklandesnis ir veiksmingesnis.

Mes atliksime visus būtinus darbus, tokius kaip atnaujinimai, klaidų taisymas, sistemų integravimas ir įvairių papildomų įrankių prijungimas, kad galėtume patenkinti jūsų specifinius poreikius.

Užtikriname, kad visada turėsite techninę paramą, kuri padės jums išspręsti problemas ar klausimus, su kuriais susidurtumėte.

Mes suprantame, kad paslaugų puslapio veiksmingumas ir sėkmė priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant lankytojų srautą. Prieš teikdami pasiūlymą, atidžiai išanalizuosime jūsų verslo specifiką, potencialias vartotojų grupes ir kiekį, kainodaros strategiją ir kitus veiksnius.

Tai padės mums suprasti, kokios yra jūsų tikslinės grupės ir kaip optimaliausiai palaikyti būsimą lankytojų srautą. Mes sieksime pasiūlyti sprendimą, kuris atitiks jūsų poreikius ir kokybės reikalavimus.

Mūsų Paslaugų portalų konstruktorius yra projektuotas taip, kad būtų galima praplėsti ir pritaikyti jį pagal jūsų poreikius.

Jei turite konkrečių poreikių ar pageidavimų dėl integracijų su kitomis sistemomis, mes galime išanalizuoti galimybes ir pasiūlyti sprendimus, kurie padidins jūsų veiklos efektyvumą.

Taip, siekdami užtikrinti, kad galėtumėte išnaudoti visas galimybes, mes teikiame nuotolinius mokymus ir instrukcijas.

Kai pasirašote sutartį su mumis, jums bus prieinamas išsamus mokymų paketas. Šie mokymai padės jums geriau susipažinti su konstruktoriumi, išmokti naudoti skirtingus įrankius ir funkcijas bei pasiekti geriausius rezultatus savo veikloje.

Paslaugos paleidimo laikas priklauso nuo jūsų specifinių poreikių ir pasirinktų sprendimų. Mes įvertinsime jūsų reikalavimus ir parengsime optimalų paslaugos paleidimo planą.

Be to, mūsų techninė komanda nuolat stebės sistemos veikimą ir atliks būtinus tobulinimus, kad užtikrintų, jog jūsų paslaugos veiktų optimaliai.

Mes stengsimės prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos sąlygų ir nuolat tobulinti mūsų teikiamą paslaugą, kad ji atitiktų jūsų ir augančius rinkos poreikius.

Prieš pasiūlydami konkretų sprendimą, mes atidžiai išnagrinėsime jūsų poreikius ir galimybes. Jei pageidaujate naudoti jau turimą naudotojų duomenų bazę, ši galimybė visiškai įmanoma. Visus šiuos klausimus galime išsamiai aptarti ir suteikti jums aiškias instrukcijas.

Mes kuriam patogią naudotojų valdymo sistemą, kuri atitiks jūsų veiklos specifiką ir padės jums efektyviai valdyti savo naudotojų duomenis.