Efektyviam ir moderniam aukštojo mokslo organizavimui

Skaitmenizuokite administracinius procesus, teikite bendruomenės poreikius atitinkančias paslaugas ir skatinkite aktyvų įsitraukimą
Prisijunkite prie šių modernių organizacijų naudojančių ZebraDoc

Pasiruošę
ateities

iššūkiams

Bendruomenės narių įtraukimas, bendradarbiavimas ir geresnė komunikacija
Efektyvesnis studijų ir mokslo veiklos organizavimas
Administracijos ir akademinio personalo darbo procesų supaprastinimas ir popierizmo mažinimas
Sustiprinta duomenų ir privatumo apsauga

Sprendimai moderniai aukštajai mokyklai

Didinkite savo bendruomenės įsitraukimą, kurdami pažangias e. paslaugas su ZebraDoc
Visi studentų prašymai ir mokėjimai - vienoje vietoje
Bendruomenės informavimas ir registracija į renginius bei konsultacijas
Nuotolinis paraiškų teikimas, sutarčių sudarymas ir apklausų vykdymas
Skaitmeninis studijų ir mokslo proceso administravimas

100% saugu

Kvalifikuotas patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjas ES

100% saugu

Kvalifikuotas patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjas ES
Apie patikimumą

D.U.K.

Jūs klausiate, mes atsakome

Platforma suteikia puikią galimybę atnaujinti jūsų kolegijos ar universiteto paslaugų teikimą. Sukurkite aukštojo mokslo paslaugų portalus, kuriuose studentai, dėstytojai ir darbuotojai galės lengvai pasiekti visus reikiamus dokumentus ir užpildyti formas elektroniniu būdu. Tai palengvins studijų proceso administravimą, registracijas, informacijos gavimą, komunikaciją ir daugelį kitų veiksmų.

ZebraDoc platforma yra lanksčiai pritaikoma skirtingoms organizacijų poreikiams. Ji gali būti pritaikyta ir integruota su programomis, pagal jūsų specifinius reikalavimus. Galite pasirinkti tik tuos funkcionalumus, kurie jums reikalingi.

Ne, ZebraDoc platforma yra sukurta taip, kad jos naudojimas būtų paprastas ir intuityvus, net jei neturite didelės techninės patirties. Su mūsų platforma galite kurti elektronines paslaugas ir konstruoti dokumentų formas be jokio programavimo poreikio. Administracinė dalis leidžia lengvai valdyti paslaugas, procesus ir dokumentus, taip pat pritaikyti platformą pagal įstaigos prekės ženklo stilių.

Mes suprantame, kad ne visi yra susidūrę su dokumentų valdymo sistemomis anksčiau, todėl teikiame išsamius mokymus ir pagalbą, kad galėtumėte panaudoti visas ZebraDoc galimybes. Mūsų tikslas – padaryti pritaikymo procesą kuo lengvesnį ir efektyvesnį, leidžiant jums pasiekti maksimalų efektyvumą ir naudą iš mūsų platformos.

Ši platforma sukurta siekiant užtikrinti patogumą ir pasiekiamumą. Kiekvienas studentas gali turėti galimybę prisijungti, su galimybe autentifikuoti savo tapatybę. Savitarnos svetainėje jie galės pasiekti įvairias paslaugas, stebėti paslaugų vykdymo būseną, bendrauti su administracijos darbuotojais, registruotis, gauti reikiamus dokumentus, atlikti mokėjimus ar pasirašyti elektroniniu parašu.

ZebraDoc platforma taiko šiuolaikines kibernetinio saugumo technologijas, įskaitant duomenų šifravimą, griežtą prieigos kontrolę ir asmenų autentifikavimą. Ji atitinka tarptautinius ISO standartus ir užtikrina kibernetinį saugumą, kad būtų išvengta neleistino duomenų pasiekimo ar pažeidimų. Platformoje reguliariai atnaujinami saugumo reikalavimai, vykdomas saugumo auditas, kad būtų užtikrintas aukštas duomenų apsaugos lygis.

Taip pat, platformoje, galėsite sukurti ir naudoti privatumo politiką, papildomai stiprindami duomenų saugą ir teisėtumą.

ZebraDoc platforma suteikia aukštojo mokslo institucijoms galimybę integruoti ją su esamomis elektroninėmis dokumentų valdymo sistemomis. Tai leis lengvai perkelti sukurtus ir surinktus dokumentus į jūsų institucijos dokumentų valdymo sistemą, kur juos galėsite valdyti ir saugoti vienoje vietoje kartu su kitais dokumentais.

Taip pat, mes siūlome integracijas su mūsų rekomenduojamomis dokumentų valdymo sistemomis. Tačiau net jei jūsų įstaiga nenori turėti DVS, tai nekliudys naudotis ZebraDoc platforma. Ji yra puiki galimybė pradėti organizuoti ir valdyti savo elektronines paslaugas bei dokumentus neturint dokumentų valdymo infrastruktūros.

Taip, be abejo. Jei domitės ZebraDoc platformos galimybėmis, kviečiame jus susisiekti su mumis. Su malonumu pakviesime į susitikimą, kurio metu galėsite išbandyti platformą, susipažinti su jos funkcionalumu ir gauti visus atsakymus. Tai puiki galimybė pamatyti, kaip platforma atitinka jūsų poreikius ir suteikia pridėtinę vertę jūsų universiteto ar kolegijos administravimo procesams.

Dėl kainų ir mokėjimo plano informacijos reikėtų tiesiogiai kreiptis į pardavimų aptarnavimo komandą. Kainos ir mokėjimo planai gali skirtis priklausomai nuo jūsų organizacijos poreikių. Susisiekite ir gaukite individualų pasiūlymą, atitinkantį jūsų organizacijos lūkesčius.