Įtraukiam ir patogiam gyvenimui savivaldybėje

Užtikrinkite efektyvų paslaugų teikimą savo gyventojams, verslui ir svečiams bei padidinkite paslaugų prieinamumą ir skaidrumą
Prisijunkite prie šių modernių organizacijų naudojančių ZebraDoc

Orientacija
į žmogų

Didesnis gyventojų įsitraukimas
Operatyvus gyventojų reikalų tvarkymas
Skaidrumas ir atskaitomybė savivaldybės valdyme
Efektyvesnis resursų panaudojimas

Sprendimai moderniai savivaldybei

Didinkite bendruomenės ir darbuotojų įsitraukimą, kurdami pažangias e. paslaugas su ZebraDoc
Patogi paieška savivaldybės paslaugų kataloge
Formų konstravimas ir dokumentų kūrimas gyventojams ir verslui
Lankstus paslaugos užsakymo ir vykdymo proceso konfigūravimas
Operatyvus aktualios informacijos pateikimas savivaldybės vadovybei

100% saugu

Kvalifikuotas patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjas ES

100% saugu

Kvalifikuotas patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjas ES
Apie patikimumą

D.U.K.

Jūs klausiate, mes atsakome

ZebraDoc platforma suteikia galimybę sukurti integruotą portalą efektyviam visų savivaldybės paslaugų ir darbo procesų organizavimui. Savivaldybei supaprastinus ir pagreitinus informacijos pateikimą, surinkimą ir apdorojimą, padidėja gyventojų įsitraukimas ir verslo pasitenkinimas. Be to, gyventojai gali naudotis paslaugomis 24/7 iš kompiuterio, telefono ar planšeto, taip sutaupant laiką ir mažinant laukimo eiles.

Ne, ZebraDoc platforma yra sukurta taip, kad jos naudojimas būtų paprastas ir intuityvus, net jei neturite techninės patirties. Su mūsų platforma galite kurti elektronines paslaugas ir konstruoti dokumentų formas be jokio programavimo poreikio. Administracinė dalis leidžia jums lengvai valdyti paslaugas, procesus ir dokumentus, taip pat pritaikyti platformą pagal savo organizacijos stilių.

Mes suprantame, kad naudotis naujomis elektroninėmis sistemomis pradžioje gali būti sudėtinga, todėl savo klientams teikiame išsamius mokymus ir pagalbą, kad galėtumėte išnaudoti visas ZebraDoc galimybes. Mūsų tikslas – padaryti pritaikymo procesą kuo lengvesnį ir efektyvesnį, leidžiant pasiekti maksimalų efektyvumą ir naudą iš mūsų platformos.

Taip, ZebraDoc platformoje yra lanksčių funkcijų ir integracijų. Jūs patys galite pritaikyti ją pagal savivaldybės stilių ir pagrindinius poreikius. Be to, galite pridėti specializuotų integracijų, kad platforma atitiktų konkrečius darbo procesus ir paslaugas. Bet jeigu norėtumėte specifinių funkcijų, mūsų patyrusi komanda visada pasiruošusi jas aptarti ir įgyvendinti.

ZebraDoc platforma taiko šiuolaikines kibernetinio saugumo technologijas, įskaitant duomenų šifravimą, griežtą prieigos kontrolę ir asmenų autentifikavimą. Ji atitinka tarptautinius ISO standartus ir užtikrina kibernetinį saugumą, kad būtų išvengta neleistino duomenų pasiekimo ar pažeidimų. Platformoje reguliariai atnaujinami saugumo reikalavimai, vykdomas saugumo auditas, kad būtų užtikrintas aukštas duomenų apsaugos lygis.

Taip pat, platformoje, galėsite sukurti ir naudoti privatumo politiką, papildomai stiprindami duomenų saugą ir teisėtumą.

ZebraDoc platforma organizacijoms suteikia galimybę integruoti ją su esamomis elektroninėmis dokumentų valdymo sistemomis. Ši integracija leidžia lengvai perduoti sukurtus ir surinktus dokumentus į savivaldybės dokumentų valdymo sistemą, kur juos galima valdyti ir saugoti vienoje vietoje kartu su kitais dokumentais.

Be to, siūlome įvairias integracijas su mūsų rekomenduojamomis dokumentų valdymo sistemomis, pavyzdžiui „Kontora“.

Taip, mes teikiame išsamų palaikymą ir techninę pagalbą visais atvejais, jei iškiltų sunkumų naudojant ZebraDoc platformą. Mūsų techninė komanda yra pasirengusi atsakyti į jūsų klausimus, padėti išspręsti problemas ir rasti sprendimus, kad galėtumėte sklandžiai ir efektyviai ja naudotis.

Jūsų patogumui mes taip pat teikiame papildomus mokymus, kad galėtumėte geriau suprasti platformos funkcijas. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad jūs turėtumėte visą reikiamą pagalbą ir paramą, kad galėtumėte sklandžiai veikti su ZebraDoc.

Dėl kainų ir mokėjimo planų informacijos reikėtų tiesiogiai kreiptis į ZebraDoc pardavimų aptarnavimo komandą. Kainos ir mokėjimo planai gali skirtis priklausomai nuo jūsų organizacijos poreikių. Susisiekite ir gaukite individualų pasiūlymą, atitinkantį jūsų organizacijos poreikius ir lūkesčius.