Greitam ir paprastam informacijos surinkimui

Kurkite elektronines anketas, kvietimus ir registracijos formas pagal jūsų organizacijos poreikius
Prisijunkite prie šių modernių organizacijų naudojančių ZebraDoc

Galimybė
reaguoti greičiau

Geresnis klientų ir darbuotojų įtraukimas
Operatyvus informacijos surinkimas ir apdorojimas
Sprendimai paremti objektyvia informacija
Efektyvus resursų naudojimas

Sprendimai informacijos surinkimui skaitmenizuoti

Priimkite pagrįstus sprendimus, kurdami pažangias elektronines informacijos surinkimo formas su ZebraDoc
Anketų, registracijų, kvietimų ir kitų formų šablonai
Informacijos surinkimo elektroninių formų konstravimas ir dokumentų kūrimas
Lankstus informacijos surinkimo proceso konfigūravimas
Operatyvus informacijos apdorojimas

100% saugu

Kvalifikuotas patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjas ES

100% saugu

Kvalifikuotas patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjas ES
Apie patikimumą

D.U.K.

Jūs klausiate, mes atsakome

ZebraDoc yra moderni ir inovatyvi elektroninių paslaugų teikimo platforma, suteikianti galimybę kurti paslaugų portalus efektyviam skaitmeninių paslaugų ir vidinių darbo procesų organizavimui. Lengva kurti elektronines paslaugas be programavimo žinių, valdyti informacijos rinkimą, apdorojimą, dokumentavimą ir pasirašymą. Ji suteikia klientams daugiau laisvės ir galimybių naudotis paslaugomis iš bet kur ir bet kuriuo metu.

Šiuo metu mūsų platformoje tokio funkcionalumo neturime, kuris automatiškai apdorotų surinktą informaciją iš anketų ir surinktų ją į duomenų statistiką. Tačiau norime pabrėžti, kad šis funkcionalumas yra mūsų komandos kūrėjų prioritetu. Jau dirbame šia kryptimi, ir šis funkcionalumas bus įgyvendintas ateityje, siekiant suteikti jums galimybę gauti vertingos informacijos iš surinktų duomenų bei gilesnį įžvalgų supratimą apie jūsų veiklą. Mes tikimės, kad tai pagerins jūsų paslaugų valdymo procesą ir suteiks galimybes pasiekti sėkmingesnius rezultatus.

ZebraDoc platforma taiko šiuolaikines kibernetinio saugumo technologijas, įskaitant duomenų šifravimą, griežtą prieigos kontrolę ir asmenų autentifikavimą. Ji atitinka tarptautinius ISO standartus ir užtikrina kibernetinį saugumą, kad būtų išvengta neleistino duomenų pasiekimo ar pažeidimų. Platformoje reguliariai atnaujinami saugumo reikalavimai, vykdomas saugumo auditas, kad būtų užtikrintas aukštas duomenų apsaugos lygis.

Taip pat, platformoje, galėsite sukurti ir naudoti privatumo politiką, papildomai stiprindami duomenų saugą ir teisėtumą.

ZebraDoc platforma organizacijoms suteikia galimybę integruoti ją su turimomis elektroninėmis dokumentų valdymo sistemomis. Ši integracija leidžia lengvai perduoti sukurtus ir surinktus dokumentus į organizacijos dokumentų valdymo sistemą, kur juos galima valdyti ir saugoti vienoje vietoje kartu su kitais dokumentais.