Efektyviam paslaugų užsakymų valdymui

Konstruokite savo poreikius atitinkančias elektronines užsakymų formas ir automatizuokite veiklos procesus
Prisijunkite prie šių modernių organizacijų naudojančių ZebraDoc

Daugiau
užsakymų

Greitas prisitaikymas prie kintančių rinkos poreikių
Paprastas ir greitas paslaugų užsakymas
Paslaugos pasiekiamos nuotoliniu būdu 24/7
Patikima duomenų apsauga

Sprendimai paslaugų užsakymams skaitmenizuoti

Didinkite paslaugų pasiekiamumą, konstruodami užsakymų formas su ZebraDoc
Aiški ir patogi paslaugų paieška klientams
Greitas ir paprastas elektroninių užsakymų formų konstravimas
Lankstus paslaugos proceso konfigūravimas
Portalo dizaino nustatymai pagal organizacijos stilių

100% saugu

Kvalifikuotas patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjas ES

100% saugu

Kvalifikuotas patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjas ES
Apie patikimumą

D.U.K.

Jūs klausiate, mes atsakome

ZebraDoc yra moderni ir inovatyvi elektroninių paslaugų teikimo platforma, suteikianti galimybę kurti paslaugų portalus efektyviam skaitmeninių paslaugų ir vidinių darbo procesų organizavimui. Lengva kurti elektronines paslaugas be programavimo žinių, valdyti informacijos rinkimą, apdorojimą, dokumentavimą ir pasirašymą. Ji suteikia klientams daugiau laisvės ir galimybių naudotis paslaugomis iš bet kur ir bet kuriuo metu.

Taip, su ZebraDoc platforma galite kurti įvairių rūšių dokumentus be jokių apribojimų. Platforma suteikia jums visapusišką laisvę naudoti funkcijas kuriant specializuotas formas, dokumentus ir procesus, pritaikytus jūsų verslo poreikiams. Tai apima užsakymų, prašymų, skundų priėmimą, apdorojimą bei dokumentų generavimą. Taigi, galite pritaikyti platformą pagal savo verslo reikalavimus, užtikrinant efektyvų organizacijos dokumentų valdymą.

ZebraDoc platforma taiko šiuolaikines kibernetinio saugumo technologijas, įskaitant duomenų šifravimą, griežtą prieigos kontrolę ir asmenų autentifikavimą. Ji atitinka tarptautinius ISO standartus ir užtikrina kibernetinį saugumą, kad būtų išvengta neleistino duomenų pasiekimo ar pažeidimų. Platformoje reguliariai atnaujinami saugumo reikalavimai, vykdomas saugumo auditas, kad būtų užtikrintas aukštas duomenų apsaugos lygis.

Taip pat, platformoje, galėsite sukurti ir naudoti privatumo politiką, papildomai stiprindami duomenų saugą ir teisėtumą.

ZebraDoc suteikia organizacijoms galimybę integruoti ją su turimomis elektroninėmis dokumentų valdymo sistemomis. Tai leis lengvai perkelti sukurtus ir surinktus dokumentus į organizacijos dokumentų valdymo sistemą, kur juos galėsite valdyti ir saugoti vienoje vietoje kartu su kitais dokumentais.

Be to, siūlome integracijas su mūsų rekomenduojamomis dokumentų valdymo sistemomis. Tačiau net jei jūsų organizacija nenori turėti tokios sistemos, tai nekliudys naudotis ZebraDoc platformą. Ji yra puiki galimybė pradėti organizuoti ir valdyti savo elektronines paslaugas ir dokumentus neturint dokumentų valdymo infrastruktūros.