Skaitmenizuotam
vertimų organizavimui

Perkelkite savo užsakymus į elektroninę erdvę, užtikrinkite efektyvesnį vertimų organizavimo procesą ir plėskite klientų ratą
Prisijunkite prie šių modernių organizacijų naudojančių ZebraDoc

Efektyviam
klientų
aptarnavimui

Paslaugos prieinamos klientui patogiausiu būdu ir laiku
Greitesnis užsakymo pateikimas, priėmimas ir vykdymas
Patogus nuotolinis paslaugų teikimas
Daugiau užsakymų

Pažangūs vertimų organizavimo sprendimai

Didinkite paslaugų pasiekiamumą bei optimizuokite vidinius darbo procesus, kurdami pažangias e. paslaugas su ZebraDoc
Lankstus paslaugų katalogo konstravimas ir patogi paieška
Elektroninių užsakymo formų ir kitų dokumentų kūrimas
Greita komunikacija ir patogus apsikeitimas dokumentais
Paprastas dokumentų pasirašymas e. parašu ir paslaugų apmokėjimas

100% saugu

Kvalifikuotas patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjas ES

100% saugu

Kvalifikuotas patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjas ES
Apie patikimumą

D.U.K.

Jūs klausiate, mes atsakome

ZebraDoc – moderni ir inovatyvi elektroninių paslaugų teikimo platforma, suteikianti galimybę kurti paslaugų portalus efektyviam skaitmeninių paslaugų ir vidinių darbo procesų organizavimui. Lengva kurti elektronines paslaugas be programavimo žinių, valdyti informacijos surinkimą, apdorojimą, dokumentavimą ir pasirašymą. Suteikia klientams daugiau laisvės ir galimybių naudotis paslaugomis iš bet kur ir 24/7.

ZebraDoc platforma padidins jūsų įmonės paslaugų patikimumą ir prisidės prie tvarumo, supaprastindama bei automatizuodama procesus. Suteiks skaidrumą užsakymų eigai, palengvins klientų sąveiką su paslaugomis ir pagerins naudotojų patirtį.

Be to, platformos naudojimas leis efektyviau valdyti dokumentus, sumažinti popierinių dokumentų spausdinimą ir prisidėti prie tvarumo.

Taip, be abejo. Jei domitės ZebraDoc platformos galimybėmis, kviečiame jus susisiekti su mumis. Su malonumu pakviesime į susitikimą, kurio metu galėsite išbandyti platformą, susipažinti su jos funkcionalumu ir gauti visus atsakymus. Tai puiki galimybė pamatyti, kaip platforma atitinka jūsų poreikius ir suteikia pridėtinę vertę jūsų universiteto ar kolegijos administravimo procesams.

ZebraDoc platforma taiko šiuolaikines kibernetinio saugumo technologijas, įskaitant duomenų šifravimą, griežtą prieigos kontrolę ir asmenų autentifikavimą. Ji atitinka tarptautinius ISO standartus ir užtikrina kibernetinį saugumą, kad būtų išvengta neleistino duomenų pasiekimo ar pažeidimų. Platformoje reguliariai atnaujinami saugumo reikalavimai, vykdomas saugumo auditas, kad būtų užtikrintas aukštas duomenų apsaugos lygis.

Taip pat, platformoje, galėsite sukurti ir naudoti privatumo politiką, papildomai stiprindami duomenų saugą ir teisėtumą.

Platformos naudojimo kaina yra individuali ir priklauso nuo jūsų konkrečių poreikių bei pageidavimų. Norėdami sužinoti tikslią kainą, jums reikėtų užpildyti užklausos formą, kurią rasite ZebraDoc kontaktų puslapyje.

Po užklausos užpildymo, mūsų atsakingas specialistas susisieks su jumis ir padės išsiaiškinti poreikius bei pasiūlys sprendimą, kuris geriausiai atitiks jūsų lūkesčius. Taip pat, šiame etape bus pateikta informacija apie mokėjimo sąlygas.

Ilgalaikė patirtis ir nuolatinis veiklos efektyvumo didinimas įgalina mus savo klientams užtikrinti finansiškai ir techniškai patrauklias paslaugų sąlygas.